Kuchnie, meble kuchenne na wymiar – Kraków

Wykonujemy efektowne i funkcjonalne meble kuchenne na wymiar. Dzięki temu rozwiązaniu uda się Państwu praktycznie zagospodarować nawet niedużą i z pozoru nieustawną kuchnię. Realizujemy projekty naszych Klientów i proponujemy własne rozwiązania. Kuchnie na wymiar w Krakowie, tylko z FHU Magnat!

Jak zamówić meble kuchenne?

Meble do kuchni

Skontaktujcie się Państwo z salonem Magnat w celu umówienia terminu pobrania pomiarów. Nasz specjalista dokładnie wymierzy przestrzeń w kuchni, zaprezentuje dostępne materiały i rozwiązania i porozmawia z Państwem o oczekiwaniach. Następnie przygotowujemy dla Państwa projekt wraz z wizualizacją i wyceną. Po akceptacji podpisujemy umowę i przystępujemy do prac. Wykonujemy nowoczesne i bardzo praktyczne szafy oraz zabudowę dla sprzętów AGD. Kuchnia to wymagające miejsce, ale nasze meble gwarantują efektowny wygląd przez długie lata. Zespół montażystów zmontuje Państwa meble kuchenne na miejscu, szybko i profesjonalnie. Oferujemy profesjonalne projektowanie i rzetelne doradztwo w wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań.

Dlaczego warto wybrać kuchnie na wymiar Magnat?

Wykorzystujemy wytrzymałe płyty MDF, płyty drewniane, forniry i laminaty, szkło lacobelowe i wiele innych materiałów odpornych na wilgoć, temperaturę czy trudne zabrudzenia. Nasze meble mają być nie tylko modne, ale i funkcjonalne. Na życzenie Klienta szafki wyposażane są w oświetlenie, blaty z kamienia naturalnego, systemy cichego zamykania, wysuwane kosze, wieszaki, organizery i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Projekty

Wybrane realizacje

Pozostałe realizacje

Zapraszamy do poznania się z naszą pełną ofertą mmebli kuchennych na wymair.

Kraków, FHU Magnat.